motoger

Kierownica Renault Clio II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II

Sprzedawcy części do Renault Clio:

części moto2
auto części poznań
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
auto szrot
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto części warszawa
części używane poznań
moto2
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
moto2.pl
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
giełda części
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto części
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Kierownica Renault Clio Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Renault Clio pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Kierownica. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ kierowniczy. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-17 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Kierownica do Renault Clio II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Kierownica Renault Clio II 1.5 1999 terenowy. Tanio Kierownica Renault Clio II 1.5 1999 terenowy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1998. Bryła tego samochodu to terenowy i ten samochód produkuje Renault. Ten model Clio pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, II Campus, II Campus FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem kierownica . Więc mogłem samemu naprawić swoje Renault Clio wersja II. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Renault Clio. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Słyszałem od mechanika że Renault Clio w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Renault Clio bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Renault Clio. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po kierownica do Clio. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich kierownica. Poszukałem kierownica na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem kierownica na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Renault Clio. Nadszedł czas znaleźć kierownica. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Renault Clio. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę kierownica w Renault Clio. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić kierownica do Renault Clio. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio kierownica. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele kierownica. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Renault Clio na części.  


KONTAKT

tanio Kierownica Renault Clio II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Kierownica Renault Clio II
Kierownica Renault Clio II Kierownica Renault Clio II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl